Seizoen '18-'19
BONDEN:
(klik op het adres, dan wordt Google maps geopend)
D.B.Z.P.
Café de Blauwe Lantaarn - tel.: 075 614 24 34
Noorderkerkstraat 9 - 1501 NB – Zaandam
Cantal Herfkens - 06 21 87 73 84
D.S.W.N.
Goudenregenbar - tel: 070 78 09 515
Goudenregenstraat 282 - 2565 GE - Den Haag
Donny Trouwborst 06 40 54 90 81
D.V.K.
Cafe de Wyck - tel: 06 33 56 49 92
Alkmaarseweg 59 - 1947 DB - Beverwijk
Wesley de Laat - 06 33 56 49 92
H.D.O.
Cafe ’t Viaduct – tel: 010 422 21 48
Bergweg 8 - 3036 BA - Rotterdam
John van de Graaf - 06 18 88 48 55
R.D.
Stichting Agnes & Schier - tel: 06 53 18 58 04
Stationsweg 140 - 2991 VN - Barendrecht
Ger Verroen - 06 11 16 45 4?
T.D.V.
Cafe Bet Kolen - Tel: 013 54 22 860
Broekhovenseweg 111 - 5021 LC - Tilburg
Juri Norbart - 06 10 73 53 14
SPEELDAGEN:
Graag de volgende datums zo veel mogelijk vrij houden:
1 september - 29 september - 27 oktober - 24 november - 15 december - 5 januari - 26 januari - 23 februari - 16 maart - 13 april - 27 april - 11 mei - 1 juni
Speeldag 1: zaterdag 1-9-2018
D.B.Z.P. - D.S.W.N.
D.V.K. - H.D.O. 5 - 22 (verslag)
Aanwezig: Dave R., Jef B., Jan wessel, JP (chauffeur), Jef G., Shaties, Ruud (chauffeur), Dave M., Quincy, Ton, Raymond, Marian, Deborah, Fabiënne, Karin.
Afwezig: Ron, Pierre, Veer, Ricardo, Peter, Quincy, Shierella, Debby, Sylvia, Caitlin, Anjana.
R.D. - T.D.V.
Speeldag 2: zaterdag 29-9-2018
D.S.W.N. - D.V.K.
H.D.O. - R.D. 14 - 13
T.D.V. - D.B.Z.P.
Speeldag 3: zaterdag 27-10-2018
D.V.K. - R.D.
D.B.Z.P. - H.D.O. 7 - 20 (verslag)
Spelers: Peter - Jan wessel - Jeffrey B. - Pierre - Veer - Quincy - JP - Dave M. - Karin - Caitlin - Marian - Fabienne - Anjana - Shaties - Ton - Ron.
T.D.V. - D.S.W.N.
Speeldag 4: zaterdag 24-11-2018
D.V.K. - D.B.Z.P.
H.D.O. - T.D.V. 15-12 (verslag)
Spelers: Peter - Jan wessel - Jeffrey B. - Pierre - Veer - Quincy - JP - Dave M. - Debby - Caitlin - Marian - Fabienne - Jan - Shaties - Ruud - Ton - Raymond.
R.D. - D.S.W.N.
Speeldag 5: zaterdag 15-12-2018
D.B.Z.P. - R.D.
D.S.W.N. - H.D.O. 12-15 (verslag)
T.D.V. - D.V.K.
Speeldag 6: zaterdag 5-1-2019
D.S.W.N. - D.B.Z.P.
H.D.O. - D.V.K.
T.D.V. - R.D.
Speeldag 7: zaterdag 26-1-2019
D.V.K. - D.S.W.N.
R.D. - H.D.O.
D.B.Z.P. - T.D.V.
Speeldag 8: zaterdag 23-2-2019
R.D. - D.V.K.
H.D.O. - D.B.Z.P.
D.S.W.N. - T.D.V.
Speeldag 9: zaterdag 16-3-2019
D.B.Z.P. - D.V.K.
T.D.V. - H.D.O.
D.S.W.N. - R.D.
Speeldag 10: zaterdag 13-4-2019
R.D. - D.B.Z.P.
H.D.O. - D.S.W.N.
D.V.K. - T.D.V.
1ste Play-off: Zaterdag 29-4-2019
1ste poule: A – 2de beste nummer 3
1ste poule: B – 1ste beste nummer 3
1ste poule: C – 2de poule: B
2de poule: A – 2de poule: C
2de Play-off: Zaterdag 13-5-2019
Winnaar wedstrijd 2 – Winnaar wedstrijd 1
Winnaar wedstrijd 4 – Winnaar wedstrijd 3
Finaledag: Zaterdag 3-6-2019
Ads